شرکت داهوا

معرفی شرکت داهوا

معرفی شرکت داهوا

شرکت تکنولوژی داهوا ( Dahua Technology Company ) ارایه دهنده خدمات و محصولات تصویری در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد. براساس گزارش ها دومین شرکت بزرگ در بازار تجهیزات ویدیویی را به خود اختصاص داده است.

داهوا نه تنها به عنوان یک تولیدکننده بلکه به عنوان یک پیشگام و توسعه دهنده فناوری تجهیزات ویدیویی شناخته می شود.

این شرکت یکی از پیشگامان در زمینه فناوری انتقال تصاویر کیفیت بالا بر بستر کابل کواکسیال ( HDCVI : high definition images over coax cable ) می‌باشد.

آخرین نسخه معرفی شده این فناوری توسط داهوا یعنی HDCVI 3.0 توانایی انتقال تصاویر با رزولوشن 4K با ویژگی های هوشمند منحصر به فرد را دارا می باشد که به عنوان اختراع بزرگ این شرکت شناخته می شود. ین اختراع در سال ۲۰۱۲ باعث دگرگونی شگرفی در صنعت دوربین های مدار بسته آنالوگ شد. به گونه ای که شرکت های رقیب به فکر جایگزین کردن این تکنولوژی در محصولات خود شدند.

همچنین کدک هوشمند H265+ که یک نسخه بهینه شده از کدک H265 می‌باشد را طراحی کرده است. کدک هوشمند H265 در مقایسه با کدک H264 میزان استفاده از پهنای باند موجود و فضای لازم جهت ذخیره سازی را ۸۰ درصد بهبود بخشیده است.

تحقیق و توسعه:

 

طبق آخرین آمار شرکت داهوا ۱۱۰۰۰ کارمند دارد که ۵۰۰۰ نفر از آن ها در قسمت تحقیق و توسعه مشغول به کارند. همچنین هر ساله ۱۰ درصد از درآمد صرف بخش تحقیق و توسعه می شود. شرکت داهوا همواره به دنبال ارائه محصولات جدید و توسعه همکاری با همکاران استراتژیک و برندهای مختلف می باشد. از جمله همکاران در این حوزه می توان به برندهای متعددی مانند: سونی، امنی ویژن، های سیلیکون، آنویف، جنتک، مایلستون، تکساس اینسترومنتس و … اشاره کرد.

 

  • این شرکت جزو ۵۰ شرکت برتر جهان در زمینه‌ی امنیت می باشد. در آخرین لیست ارایه شده در سال ۲۰۱۷ این شرکت در مکان دوم این رتبه بندی قرار دارد.

 

داهوا در ایران :

بدون شک اگر قصد تجهیز یک مکان به سیستم های امنیتی را داشته باشید یکی از بهترین گزینه ها برای شما استفاده از خدمات شرکت داهوا می باشد. به طوری که به یکی از محبوب ترین برندها در این زمینه تبدیل شده است. داهوا را در ایران به خاطر محصولاتش در زمینه های زیر می شناسند :

سیستم های نظارت تصویری CCTV

سیستم حمل و نقل هوشمند SMART TRAFFIC

سیستم های ساختمان هوشمند BMS

کنترل دسترسی ACCESS CONTROL

در بازکن تصویری INTERCOME

سیستم دزدگیر ALARM SYSTEM

قفل های هوشمند SMART LOCK

محصولات داهوا به طور گسترده در خرده فروشی ها، مدارس، هتل ها، بانک ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، بزرگراه ها، عوارضی ها (کنترل ترافیک)  استفاده شده است .

توسعه جهانی:

دفتر مرکزی آن در قلب چین، شهر Hangzhou قرار دارد. توسعه جهانی یکی از اهداف بلند این شرکت می باشد. داهوا همواره به منظور ارائه خدمات بهتر در سطح جهانی در حال گسترش و افزایش نمایندگان فروش خود در گوشه و کنار جهان می باشد. همکاران تجاری این شرکت در سطح دنیا روز به روز افزایش پیدا می کنند.

در شکل زیر نمایندگی های شرکت داهوا را در سطح جهان می بینید.

مطالب مرتبط

شرکت تی پی لینک

دیدگاهی بنویسید

بالا