معرفی شرکت هایک ویژن

معرفی شرکت هایک‌ویژن

معرفی شرکت هایک‌ویژن

هایک ویژن ( Hikvision ) در سال ۲۰۰۱ توسط شرکت فناوری اطلاعات ژجیانگ HIK تاسیس شد.از پیشروان جهانی در ارایه محصولات و ابزارهای نوآورانه‌ی امنیتی، بزرگترین تولید کننده دوربین های مداربسته و سومین تولید کننده تجهیزات حفاظتی دنیا می‌باشد.

فعالیت اصلی هایک ویژن در زمینه های پردازش تصویر و ویدیو ( image and video processing )، رمزنگاری فایل های تصویری و صوتی ( audio and video encoding )، ذخیره سازی داده ها ( data storage ) می‌باشد.

همچنین در حال انجام فعالیت در زمینه هایی چون تحلیل داده های بزرگ ( big data )، کار با فضای ابری و یادگیری عمیق ( deep learning ) می‌باشد.

هایک ویژن در حال حاضر بیش از ۲۶۰۰۰ کارمند دارد که ۱۳۰۰۰ نفر از آن ها از مهندسان بخش تحقیق و توسعه می باشند .

این شرکت سالانه ۷ تا ۸ درصد درآمد حاصل از فروش سالانه خود را صرف تحقیق و توسعه جهت نوآوری در محصولات آینده خود می‌کند .

تیم های تحقیق و توسعه شرکت هایک ویژن در مونترال کانادا، لیورپول انگلستان، پکن، شانگهای، چونینگ و ووهان چین مشغول به کار می باشند .

هایک ویژن در سال‌های اخیر کسب و کار خود را در زمینه‌های هوشمند سازی خانه‌ها، اتوماسیون صنعتی و صنایع الکترونیک خودرو افزایش داده است .

هایک ویژن در ایران :

دلیل محبوبیت و معروفیت هایک ویژن در ایران دوربین های مداربسته این شرکت می باشد که با استقبال خوبی از سمت ایرانی ها رو به رو شده است. کیفیت خوب و قابل اعتماد محصولات این شرکت در مقابل قیمت پایین و مناسب آن ها، هایک ویژن را تبدیل به تولیدکننده‌ی درجه یک بازار دوربین مداربسته‌ی ایران کرده است. همچنین تنوع محصولات این شرکت به مراتب بیشتر از محصولات دیگر شرکت ها می باشد.

محصولات هایک ویژن شامل چه تجهیزاتی می شوند؟

  • تجهیزات مرتبط با سیستم مداربسته آنالوگ: تولید محصولات آنالوگ این شرکت در آینده نزدیک متوقف خواهد شد. با توجه به محدودیت کیفیت تصویر در تکنولوژی آنالوگ این محصولات جای خود را به تکنولوژی نسل دوم آنالوگ این شرکت خواهند داد.
  • تجهیزات مرتبط با سیستم مداربسته آنالوگ HD-TVI : این محصولات در حال جایگزین شدن با محصولات آنالوگ این شرکت هستند. هایک ویژن قیمت محصولات HD-TVI را تا حدی کاهش داده که تقریبا با محصولات آنالوگ برابری می کنند در حالی که کیفیت تصویر در این دوربین ها به شدت بهبود پیدا کرده است. دوربین های آنالوگ HD برای کاربری های معمولی مانند منازل مسکونی، شرکت‌های کوچک اداری، واحدهای تجاری و کارگاه های صنعتی ایده آل هستند.
  • تجهیزات مرتبط با سیستم مداربسته تحت شبکه: محصولات تحت شبکه بازه تخصصی تر از محصولات مداربسته به شمار می روند. محصولات تحت شبکه هایک ویژن نیز از نظر قیمت و کیفیت امکان رقابت بسیار بالایی با دیگر برندهای معتبر دارند.
  • تجهیزات جانبی مرتبط با سیستم مداربسته: تجهیزات جانبی شامل لنز، انواع پایه و براکت، هواسینگ، انواع مبدل و … می شود.

افتخارات شرکت :

جایزه ملی ZUBR روسیه در سال ۲۰۱۳

جایزه طراحی محصول RED DOT درسال ۲۰۱۲

جیزه بهترین دوربین IP در Secutech سال ۲۰۱۲

جایزه (Golden Excellence Award) در CPSE سال ۲۰۱۱

جایزه FSdays سال ۲۰۱۰

مطالب مرتبط

شرکت تی پی لینک

دیدگاهی بنویسید

بالا