برند سیگیت، هرآنچه باید بدانیم؟

ماشین‌های بدون راننده، لباس‌های هوشمند، واقعیت مجازی و … قطعا بزرگ‌ترین نوآوری‌های علم داده هستند. داده‌ای که براساس شعار شرکت سیگیت توانایی‌های بالقوه دارد و باید مهار شود. اما مهار این همه داده که مارو با چالش بیگ دیتا روبه‌رو کرده است نیاز به ابزار دارد.
در میان بزرگان تجهیزات علم داده، شرکت سیگیت از سال ۱۹۷۹ با سرپرستی آلن شوگرت فعالیت خودش رو در زمینه تولید تجهیزات ذخیره‌سازی داده‌ها آغاز می‌کند و از آن به عنوان بزرگترین تولید کننده هارد دیسک جهان یاد می‌شود.
از سال 1980 تولید درایوهای اس‌تی-506 با حجم 5 مگابایت آغاز می‌کند. در طول همین سال‌ها به بزرگترین و مهم‌ترین شرکت در زمینه ریز رایانه‌ها تبدیل می‌شود.

مطالعه بیشتر
ارسال نظر

معرفی هارد اینترنال آبی وسترن دیجیتال

هاردی که می‌تواند طیف وسیعی از کاربران را به خود جذب کند، قطعا هارد آبی است. چرا که این هاردها برای استفاده به عنوان درایوهای اصلی در رایانه‌های شخصی هستند. به این معنی که انتخاب شما برای رفع نیازهای روزمره کامپیوتری‌تون می‌تونه هارد آبی باشه

مطالعه بیشتر
ارسال نظر

معرفی هارد اینترنال بنفش وسترن دیجیتال

شرکت وسترن دیجیتال یک دنیای رنگی از هاردهای اینترنال خود را روانه بازار کرده است. رنگ‌ها شامل سبز، آبی، مشکی، قرمز، طلایی و بنفش هستند. اما اشتباه نکنید این رنگ‌ها فقط برای زیبایی نیستند و شما نمی‌تونید براساس سلیقه رنگی‌تون از آن‌ها استفاده کنید. بلکه، هر کدام از این رنگ‌ها نشانگر کارکرد و ویژگی‌های خاصی هستند.

مطالعه بیشتر
ارسال نظر

برند وسترن دیجیتال، آن‌چه باید بدانیم؟

وسترن دیجیتال در سال ۱۹۷۰ با فروش چیپ‌های ماشین‌ حساب در کالیفرنیا فعالیت خودش را سکه زد. اما روی دیگر سکه خوب نیامد و در سال ۱۹۷۶ ورشکسته شد. ۴ سال بعد تولید هادر دیسک را شروع می‌کند و اکنون به‌عنوان غول بزرگ بازار حافظه در جهان معروف است

مطالعه بیشتر
ارسال نظر