خرید مقرون به صرفه برای مشتریان ، فروش پرسود واعتبار بیشتر برای فروشندگان (خدمتی جدید و ویژه از فروشگاه 3030TV)

خرید مقرون به صرفه برای مشتریان ، فروش دوربین مداربسته پرسود واعتبار بیشتر برای فروشندگان

فروشگاه 3030tv اولین فروشگاه آنلاین سیستم‌های امنیتی و تجهیزات شبکه‌ای در ایران و مورد تایید برندهایی نظیرفایروال ، کلاسیک ، هایک ویژن ، داهوا و نیزنخستین فروشگاه این عرصه دارای نماد اکترونیکی است .

*خرید دوربین مداربسته داهوا با گارانتی اصلی فراگستر

*خرید دوربین مداربسته هایک ویژن با گارانتی اصلی پارس ارتباط

*خرید سیستم حفاظتی فیروال

فروشگاه 3030tv با این هدف پا به این عرصه گذاشته تا بتواند فضای خالی و واسطه های این صنعت ها را حذف و رابطی آسان و مقرون به صرفه وقابل اعتماد برای مشتریان و فروشندگان باشد.

از ویژگی های فروشگاه 3030TV وجود محیط کاربری آسان ، وجود واحد پشتیبانی شبانه‌روزی در طول هفته و همچنین مشاوره قبل خرید و پشتیبانی بعد از خرید برای مشتریان است.

با استفاده از مشاوره و کارشناسی نصب رایگان در محل مورد نیاز مشتری ، هم افرادی که اطلاعات کافی در این زمینه دارند میتوانند خرید رضایت‌مندی داشته باشند و هم آن دسته از افراد بدون آشنایی قبلی خرید می کنند احساس
امنیت و رضایت خرید خواهند داشت.
همچنین با وجود سخت بودن شرایط کسب نمایندگی برندها در شهرستان ها فروشگاه 3030TV با اعطای نمایندگی با شرایط آسان به فروشندگان شهرستان‌ها هم امکانات و خدمات قابل توجهی به فروشندگان و مشتریان ارائه می دهد و هم با داشتن نمایندگی رسمی از برندهای معتبر عملا فروشگاه‌های شهرستان ها را به نمایندگی رسمی این برندهای تجاری بزرگ تبدیل می‌کند.

مطالب مرتبط

شرکت تی پی لینک
شرکت داهوا
شرکت سیسکو

دیدگاهی بنویسید

بالا