راهنمایی انتخاب نوع و تعداد دوربین مداربسته محل کسب ارسال نظر

انتخاب دوربین مداربسته در واحدهای تجاری

نصب دوربین مداربسته در واحدهای تجاری با اهداف مختلفی صورت می گیرد. معمولا هدف از نظر دوربین نظارت و امنیت است اما گاهی نیازهای تخصصی مانند ورود و خروج مالی و انبار داری نیز به نیازهای دوربین اضافه میشود.

انتخاب نوع سیستم مداربسته

با وجود اینکه استفاده از دوربین های مداربستهAHD در محیط های تجاری بسیار رایج است اما این دوربین های معمولا نیازهای خاص کارفرمایان را به هیچ عنوان پوشش نمی دهند. در صورتی که تشخیص چهره مشتریان برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است یا نیاز به دیدن جزئیات خاص در تصویر دارید حتما از دوربین های شبکه  ویا نسل Home Security که ویژه مکان های تجاری می باشد برای واحد تجاری خود استفاده کنید.

انتخاب محل نصب

محل نصب دوربین ها میتواند برای هر واحد تجاری متفاوت باشد اما به صورت کلی محل های رایجی برای نصب دوربین وجود دارد که به آنها اشاره میکنیم:

  • رو به روی مشتریان: حساسترین کاربری دوربین مداربسته برای بسیار از کارفرمایان مشاهده مشتریان واحد تجاری است. این کار از طریق قرار دادن یک دوربین رو به روی مشتریان امکان پذیر خواهد شد. در واحدهای کوچک می توان دوربین را به گونه ای نصب کرد که ورودی واحد را نیز پوشش دهد.
  • ورودی واحد تجاری: در صورتی که ورودی واحد از محل فروش دور بود دوربینی جداگانه برای ورودی واحد در نظر گرفته می شود تا ورود و خروج افراد از واحد تجاری را کنترل کند.
  • رو به روی فروشنده: در صورتی که فروشنده واحد تجاری خود کارفرما نباشد احتمالا نیاز به کنترل عملکرد فروشنده وجود خواهد داشت. برای این کار یک دوربین رو به روی فروشنده قرار خواهد گرفت.
  • محوطه بیرونی واحد تجاری: محوطه بیرونی واحد تجاری معمولا از حساسیت خاصی برخوردار است. از طریق کنترل این محوطه میتوان امینیت واحد تجاری و واحدهای اطراف را به شدت افزایش داد. استفاده از یک الی دو دوربین با توجه به شرایط محل مناسب خواهد بود.
  • انبار یا قفسه ها: در صورتی که مغازه دارای یک انبار باشد یا قفسه های داخلی به وسیله دیگر دوربین ها پوشش داده نشوند باید برای کنترل انها تعداد مناسبی دوربین در نظر گرفته شود.
  • دخل: کنترل دخل این امکان را به شما می دهد تا از ورود و خرج شدن پول مطلع شوید و حساب های خود را با اطمینان بیشتری چک کنید. این
    دوربین معمولا یک دوربین باکس با لنز مناسب خواهد بود.

 

شیوه انتخاب محصول مورد نیاز از فروشگاه 3030TV

آسان ترین راه برای خرید:

بعد از مطالعه مطالب و مشخص شدن تعداد دوربین مورد نیاز خود میتوانید به مراجعه به این URl:https://3030tv.com/packagecctv پکیج مناسب خود را با توجه به تعداد دوربین ها و نسل مورد نظر خود خرید کنید.

 

 

راه حل دیگر:

شما برای ایجاد پکیج دوربین مداربسته نیاز به دوربین مداربسته ، دستگاه ضبط کننده ، آداپتور دارید .برای خرید تک تک این دسته از محصولات با مراجعه به  URL:https://3030tv.com/shop  و مطابق تصویر زیر در قسمت دسته بندی برای خرید دوربین مداربسته( دوربین های BULLET  یک نوع از نظر شکل ظاهری دوربینی است که مخصوص محیط خارجی و ضد آب و گرد و خاک می باشد و دوربین های DOME برای محیط های داخلی استفاده میشود) با توجه به نسل و از نظر شکل ظاهری دسته دوربین خود را انتخاب و پس از مقایسه بین دوربین های موجود دوربین خود را به سبد خرید اضافه می کنید.

دستگاه ضبط کننده با توجه به نسل شما برای نسل AHD دستگاه DVR  و برای نسل HDCVI دستگاه HDCVR  و برای نسل Turbo HD دستگاه DVR می باشد ونسل IP دستگاه NVR ، که بسته به تعداد ورودی دوربین در 4 کاناله ،8 کاناله ، 16 کاناله و… تقسیم میشود.

آداپتور دوربین نیز با توجه به تعداد دوربین می باشد که هر دوربین نیاز به یک آداپتور دو آمپر دارد اما میتوان از آداپتور های صنعتی به جای اداپتورهای نیز استفاده کرد.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *