راهنمایی انتخاب نوع و تعداد دوربین مداربسته دفتر کار

انتخاب دوربین مداربسته در واحدهای اداری

نصب دوربین مداربسته در واحدهای اداری معمولا بیشتر با هدف نظارتی صورت می گیرد تا امنیتی. با این حال گاهی با توجه به شرایط مشتری ممکن است نیاز آنها متفاوت باشد.

انتخاب نوع سیستم مداربسته

انتخاب نوع سیستم مداربسته به شدت به کاربری دوربین ها وابسته است. در بیشتر محیطهای اداری تنها نظارات عمومی نیروی کار مورد نظر مشتری است. برای براورده کردن چنین نیازی استفاده از دوربین های انالوگ نیز کافی خواهد بود. اما در صورتی که کیفیت تصویر تخصصی تر یا نیاز خاص در محیط الزامی باشد استفاده از دوربین های شبکه ضروری خواهد بود.

انتخاب محل نصب

نصب دوربین های مداربسته در محیطهای اداری به شدت به نیاز کارفرما وابسته است از این رو نمی توان جزئیاتی از محل دوربین ها را ارائه کرد و برای تعیین تعداد دوربین ها به بازدید از محل نیاز خواهید داشت.

 

شیوه انتخاب محصول مورد نیاز از فروشگاه 3030TV

آسان ترین راه برای خرید:

بعد از مطالعه مطالب و مشخص شدن تعداد دوربین مورد نیاز خود میتوانید به مراجعه به این URl:https://3030tv.com/packagecctv پکیج مناسب خود را با توجه به تعداد دوربین ها و نسل مورد نظر خود خرید کنید.

 

 

راه حل دیگر:

شما برای ایجاد پکیج دوربین مداربسته نیاز به دوربین مداربسته ، دستگاه ضبط کننده ، آداپتور دارید .برای خرید تک تک این دسته از محصولات با مراجعه به  URL:https://3030tv.com/shop  و مطابق تصویر زیر در قسمت دسته بندی برای خرید دوربین مداربسته( دوربین های BULLET  یک نوع از نظر شکل ظاهری دوربینی است که مخصوص محیط خارجی و ضد آب و گرد و خاک می باشد و دوربین های DOME برای محیط های داخلی استفاده میشود) با توجه به نسل و از نظر شکل ظاهری دسته دوربین خود را انتخاب و پس از مقایسه بین دوربین های موجود دوربین خود را به سبد خرید اضافه می کنید.

دستگاه ضبط کننده با توجه به نسل شما برای نسل AHD دستگاه DVR  و برای نسل HDCVI دستگاه HDCVR  و برای نسل Turbo HD دستگاه DVR می باشد ، که بسته به تعداد ورودی دوربین در 4 کاناله ،8 کاناله ، 16 کاناله و… تقسیم میشود.

آداپتور دوربین نیز با توجه به تعداد دوربین می باشد که هر دوربین نیاز به یک آداپتور دو آمپر دارد اما میتوان از آداپتور های صنعتی به جای اداپتورهای نیز استفاده کرد.

مطالب مرتبط

شرکت تی پی لینک

1 نظرات

  1. پاسخ

    Great delivery. Great arguments. Keep up the great effort.

دیدگاهی بنویسید

بالا